Nieuwe experimentele kuur.
Aanstaande vrijdag start ik weer met een nieuwe experimentele kuur in het AvL. Deze kuur bekend onder de studienaam MR12SAR moet opnieuw de groei van de uitzaaiingen remmen of tegengaan.
Ik zal voor een periode van tenminste 6 weken iedere dag capsules moet slikken. Na 6 weken volgt er een nieuwe longscan die bepalend is voor een vervolg.
Alle vooronderzoeken zijn inmiddels afgenomen en de uitslagen zijn bekend. Voor de start van iedere kuur wordt altijd gekeken of de bloedwaardes, nierfunctie en het hart in orde zijn. Belangrijkste wetenswaardigheid is altijd de longscan. Daarop is te zien of de uitzaaiingen in mijn longen toenemen. Zowel in aantal als in omvang. Gelukkig is het aantal al ruim 2 jaar stabiel. De omvang van de bestaande uitzaaiingen, zo’n 15 stuks, neemt gestaag toe. En dat is mijn “geluk”. Was het groeitempo sneller geweest dan had het er allemaal al heel anders uitgezien. De uitslag van de longscan die is afgenomen is relatief positief. De uitzaaiingen laten een minimale groei zien ten opzichte van de laatste scan nu zo’n 3 maanden geleden. Wel is op de scan te zien dat de 2 longontstekingen mijn linkerlong geen goed hebben gedaan. Er is schade ontstaan waardoor het longweefsel niet meer volledig functioneert. De rek is zogezegd uit dat stukje long.
Waarom ik mij dan nog altijd niet topfit voel is niet af te lezen van het slechtste deel van mijn lichaam: Mijn longen. De verklaring moet dan zijn dat ik nog altijd de naweeën heb van een fikse griep van 2 weken geleden. De droge hoest en de vermoeidheid hoorden bij deze griep. Ik spreek heel veel mensen die de afgelopen periode ook ziek zijn geweest. Bij mij komt zo’n virus wat harder aan. In het ieder geval kunnen we weer vanaf vrijdag met iets concreets aan de slag.