Ans Moerkerken (T&A Events) ondersteunt de foundation!

  • om 23:51
"Op een heerlijke maandagmiddag ergens in mei ontmoette ik Ans Moerkerken op golfbaan Naarderbos. We speelden een heerlijk pot golf. En de middag werd nog mooier toen Ans mij vertelde over haar jaarlijks golfevent én haar inzet voor een goed doel." Hieronder lees je een gedeelte van de uitnodiging aan al haar relaties. www.ansmoerkerken.com

Op 5 oktober 2011 organiseert T&A de 2e Business to Business golfdag op een unieke locatie: Golfpark De Haenen te Teteringen (Breda).

Ik heb Dennis ontmoet op golfbaan Naarderbos toen wij beiden zijn uitgenodigd door Jack Voorwalt, directeur-eigenaar van Executive Property Management in de Businessclub aldaar. De kracht die deze man uitstraalt heeft diepe indruk op mij gemaakt. Tevens was hij voor mij de Verpersoonlijking van 2 werelden waarin ik zelf ook werkzaam ben. De golfsport en het zorgen voor mensen. Ook Dennis – hoewel op een andere wijze – beoefent beiden. Hij vertelde mij – naarmate de golfronde vorderde – over zijn passie : Iets betekenen voor mensen die een of meerdere ledematen moeten missen en tegelijkertijd zijn levensvisie uitdragen:

“Een grens is pas een limiet als je niet meer verder kunt”

Dit gaf voor mij de doorslag juist ZIJN foundation te willen ondersteunen op de 2e T&AB2B Golfdag 5 oktober 2011.

HELPEN JULLIE ALLEMAAL MEE?

Op hole 4 krijgt iedereen daar de kans toe. Voor 15 euro ontvangt U 3 golfballen met het logo van zijn Foundation. Met een van deze 3 ballen gaat u de strijd aan met de golfpro van Golfpark De Haenen, Iwan Renders. Uiteraard ontvangt u een prijs indien u Iwan verslag. De gehele 15 euro gaat naar de DennisvanderZeijden.nl Foundation.

Inschrijven en meer informatie over Ans, T&A en dit geweldige golfevent op http://www.ansmoerkerken.com/golf/golfevent.html

 

Categorie: Evenementen, Nieuws

Verspreid de link:
Share/Save/Bookmark




 

supported by:


Snelkoppelingen