jul
28
Ans Moerkerken (T&A Events) ondersteunt de foundation!
![]() |
Op 5 oktober 2011 organiseert T&A de 2e Business to Business golfdag op een unieke locatie: Golfpark De Haenen te Teteringen (Breda).
Ik heb Dennis ontmoet op golfbaan Naarderbos toen wij beiden zijn uitgenodigd door Jack Voorwalt, directeur-eigenaar van Executive Property Management in de Businessclub aldaar. De kracht die deze man uitstraalt heeft diepe indruk op mij gemaakt. Tevens was hij voor mij de Verpersoonlijking van 2 werelden waarin ik zelf ook werkzaam ben. De golfsport en het zorgen voor mensen. Ook Dennis – hoewel op een andere wijze – beoefent beiden. Hij vertelde mij – naarmate de golfronde vorderde – over zijn passie : Iets betekenen voor mensen die een of meerdere ledematen moeten missen en tegelijkertijd zijn levensvisie uitdragen:
“Een grens is pas een limiet als je niet meer verder kunt”
Dit gaf voor mij de doorslag juist ZIJN foundation te willen ondersteunen op de 2e T&AB2B Golfdag 5 oktober 2011.
HELPEN JULLIE ALLEMAAL MEE?
Op hole 4 krijgt iedereen daar de kans toe. Voor 15 euro ontvangt U 3 golfballen met het logo van zijn Foundation. Met een van deze 3 ballen gaat u de strijd aan met de golfpro van Golfpark De Haenen, Iwan Renders. Uiteraard ontvangt u een prijs indien u Iwan verslag. De gehele 15 euro gaat naar de DennisvanderZeijden.nl Foundation.
Inschrijven en meer informatie over Ans, T&A en dit geweldige golfevent op http://www.ansmoerkerken.com/golf/golfevent.html
Categorie: Evenementen, Nieuws
Verspreid de link:



